Doç. Dt. Fırat Öztürk Muayenehanesi – Denizli

Proje Adı: Doç.Dt. Fırat Öztürk Özel Diş Hekimi Muayenehanesi

Yapım Yılı: 2019

Box Adeti: 2 Adet

M² : 108 m²

Konum: Denizli

Uygulama Şekli: Proje

Denizli’ de bulunan Muayenehanemizde doktorumuzun isteği doğrultusunda loft, sıcak bir tasarım düşünülmüştür. Aynı zamanda, loftun yanında bazı noktalarda, modern dokunuşlar yapılarak iki farklı stilin harmanlandığı bir mekan haline getirilmiştir.  Bekleme alanında daha koyu renkler, detaylı objeler kullanılırken, tedavinin gerçekleşeceği klinikler için karmaşadan uzak, daha sade ama ana alandan kopmayan bir tasarım düşünülmüştür.

Uygulama esnasında ve sonrasında her hangi bir teknik aksaklık yaşanmaması için gereken tüm teknik detaylar projelendirme aşamasında planlara işlenmiştir. Röntgen Kendi ekibimiz uygulamasını yapmayacak dahi olsa projenin bizden bağımsız bir şekilde uygulamayı yapacak kişilere rehberlik etmesi hedeflenmiştir. Böylelikle hem teknik açıdan hem de tasarımsal açıdan eksiksiz bir iş ortaya çıkmıştır.

Doktorumuzun olabildiğince açık, anlaşılır bir şekilde bize kendini ve isteklerini ifade edebilmesi, bunun yanı sıra bizim fikirlerimize sonuna kadar güvenmesi sayesinde, her iki taraf için de istenildiği gibi sonuçlar elde edilmiştir.