Manavgat Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği – Antalya

Proje Adı: Özel Manavgat Dent A Tipi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yapım Yılı: 2017

Box Adeti: 5 Adet

M² : 405 m²

Konum: Antalya- Manavgat

Uygulama Şekli: Proje

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bulunan Polikliniğimiz için diğerlerinden farklı olarak baskın fuşya ve turkuaz renklerinde, ütopik bir tasarım yapılmıştır. Olabildiğince farklı çizgilere sahip bekleme koltuğu, banko, aydınlatmalar ve tavan detayları ile ziyaretçilerine farklı bir dünyaya açılıyor hissi vermektedir. Tasarım anlamında her detayın ince ince düşünüldüğü mekanın teknik anlamda da tüm ayrıntıları hesaplanmıştır. Böylelikle kusursuz bir bütüne ulaşılmıştır.

Bekleme alanından dışa açılan teras bölümünde de içeride hakim olan renk ve tasarımsal çizgiler devam ettirilmiştir. Teras alanından gelen gün ışığından bekleme alanında olabildiğince faydalanılmaya çalışılmıştır. Tüm klinik birimlerinde yönetmelik standartlarına uygun yerleşim planlamaları yapılmıştır. Tedavi aletlerinin temizliğinde kullanılacak olan tıbbi ekipmanlara uygun olarak alt yapı tesisatları düşünülmüştür.

Kendine has tasarımıyla tüm dikkatleri çeken kliniğimiz, aynı zamanda teknik anlamda tüm ihtiyaçlara karşılık vermektedir. Tedavi esnasında oluşabilecek herhangi bir aksaklıktan hastaların etkilenmemesi için oluşturulan Safe Guard sistemi tüm projelerimizde olduğu gibi, burada da hayata geçirilmiştir. Doktorlarımız için rahat çalışma ortamı, hastalar için de, kendilerini güvenle emanet edebileceği bir yer olması sağlanmıştır.