Sprezza Bespoke – Antalya

SPREZZA BESPOKE – ANTALYA

SprezzaBespoke, mağaza tasarımı konusunda giyim sektörünün üst seviyelere çıktığını gözler önüne seriyor. Sıkça karşımıza çıkan el yapımı ürünleri ile bizi karşılayan mağaza içeri ilk girdiğiniz andan itibaren özel hissetmenizi sağlamak için tasarlanmıştır.

Girişte bizi karşılayan mağazanın ortalarına doğru konumlandırılmış tezgâh ile ürünlerin yüksek kalitesine dikkat çekiliyor. Mağazanın içerisinde kullanılan siyah tonlar içerideki elit görüntüyü asalet ile birleştiriyor. Yukarıdan aşağıya uzanan siyah renkli zincirler müşteriler ile mağaza arasında ki güçlü bağları temsil ediyor.

Diğer Antalya içmimar firmalarından farklı olarak mağazanın iç tasarımında tamamen koyu renkler kullanılmıştır. Bu sayede mağazanın kenar kısımlarında yer alan takım elbiselerin her birinin, uygun aydınlatmalar ile hak ettiği dikkati üzerine çekmesi sağlanıyor. Tavanda kenarlarda kullanılan spot aydınlatmalar kıyafetleri öne çıkarırken, orta kısımda kullanılan led aydınlatma içerinin ferahlığını artırıyor. Zeminin orta kısmında kullanılan motifler siyah beyaz renkler ile kenardaki bulutsu havayı destekliyor.

Mağazanın ortalarında kullanılan koltuklar, müşterilerin rahat bir şekilde hazırlanan kıyafetlerini beklemelerini ve içeride geçirecekleri zamanı konforlu bir şekilde kullanmalarını sağlıyor. Kullanılan dolaplar sadeliğin gösterişini yansıtıyor. Gelen misafirlerin konforu düşünülerek tasarlanmış mağaza iç mimarisiyle misafirlerin değerli olduklarını hissettiriyor.

Masa ve girişte kullanılan zincirler birbirlerini çok güzel bir şekilde tamamlarken içeride hissedilen uyum gözlerin yorulmamalarını sağlıyor. Mağazanın iç kısmında, mümkün olduğu kadar az dolap kullanmaya özen gösterilmiştir. Bu sayede hem içeride karmaşa oluşmasına engel olunuyor hem de iç tasarıma koyu renkli mobilyalar ile destek veriliyor.

Günümüzün modern havasını yansıtan mağaza da kullanılan eşyalarla klasik bir hava oluşturuluyor. Resepsiyonda kullanılan simetrik ve aydınlatmalı kısım modern havaya katkıda bulunuyor. Mağazanın soyunma kabinlerinde genel havadan farklı olarak koyu kırmızı perdeler tercih edildi. Böylece mağazanın tüm renk yoğunluğu koyu renkler üzerineyken, satın alacağı takım elbiseyi denemeye giden müşterilerin renk değişimi ile birlikte ruh halinin değişmesi sağlanıyor.

Antalya mimarlık hizmetleri ile ön plana çıkan Picco Mimarlık ayrıcalıkları ile siz de mağazanızın tüm tasarım işlemleri için profesyonel hizmet alabilirsiniz. Hayalinizdeki mağaza tasarımını gerçeğe dönüştürmek için tek yapmanız gereken, hayallerinizi bize anlatmak.