Property Awards 2018 – 2019

European Propery Awards

1993 Yılından bu zamana kadar İngiltere’nin başkenti Londra’da yapılan törende Picco Mimarlık Dentomega Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ödüle layık görüldü.

Property Awards Nedir?

Uluslararası Yapı Ödülleri, dünyanın dört bir yanından gelen konut ve ticari gayrimenkul tasarımcılarının yarıştığı bir platformdur. Yapı sektörünün tüm faaliyet alanlarında çalışma gerçekleştiren şirketlerin bulundukları yıl içerisindeki projelerin başarı seviyelerini bağımsız jüri heyetince derecelendirilir.

Ödüller, Afrika, Asya Pasifik, Arabistan, Kanada, Karayipler, Orta ve Güney Amerika, Avrupa, İngiltere ve ABD’yi kapsayan bölgelere ayrılmıştır. Katılımcılar kendi ulusal düzeylerine girerler ve tüm mülkiyet disiplinlerini kapsayan çok deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından değerlendirilir.

Picco Mimarlık ve European Property Awards

Bu yıl 25. Si düzenlenen ödül töreninde Türkiye’deki En iyi Kamu Hizmet alanında İzmir Bayraklı Dentomega Ağız ve Diş sağlığı polikliniği ödüle layık görülmüştür. Bu alanda daha önce hiç bir Diş Polikliniğinin ödül alamamış olması ayrıca bir gurur kaynağıdır. Günümüzde gelişen sağlık sektörüne paralel olarak ihtiyaç duyulan tasarım ve konfor isteği bu ödül ile birlikte markalaşmıştır. Picco Mimarlı olarak aldığımız bu ödül, her ne kadar bilinmese de uzmanı olduğumuz “steril mimari ” alanında bizi heyecanlandırmaktadır.