Orbi Hotels Group Orbi City Room – Batumi

ORBİ CİTY ROOM

Gürcistan’da hizmet veren Orbi Group için özel olarak tasarlanan Orbi Hotels projesi otel iç mimari tasarım olarak göz kamaştırıcı bir görünüyor. 9000 odalık kapasitesi sayesinde oldukça geniş bir alanı kaplayan otel iç mimari proje bu nedenle tasarımda farklı birçok imkan sunuyor.

Orbi Hotels için tasarlanan otel projesinde, görkemli detaylar oldukça dikkat çekiyor. Otelin genel olarak giriş, bekleme ve resepsiyon bölümünde kullanılan altın sarısı ve siyah detaylar otelin güçlü karakterini yansıtıyor. Renk seçimleri ve kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde, otele giriş yapan müşteriler daha birkaç dakika geçmesine rağmen sadece tasarımı izleyerek kaliteli bir otel tercih ettiklerini anlıyor.

Otelin giriş kısmında, her duvar tarafında 2 adet olmak üzere toplamda 4 adet asansör bulunuyor. Böylece asansör bekleyen müşteriler her ne kadar yoğun olsa da, kimsenin asansör sırasında beklemesi gerekmiyor. Orbi Hotels’de her soruna, daha sorun haline ulaşmadan çözüm bulunuyor.

Otelde farklı tasarım ve dekorasyon detaylarına sahip 3 farklı oda bulunuyor. Bu odaların hem iç tasarımları hem de manzaraları değişiklik gösteriyor. Orbi Hotels için tasarlanan ilk oda, yatak başlığı yerine duvarın komple cam olarak tercih edilmesi ile müşterilerine farklı bir hizmet sunuyor. Oda genelinde ise krem rengi ve mavi ağırlıklı bir tasarım hakim. Beyaz renkler odada kalan müşterilerin ferah bir ortamda kalmasını sağlarken, mavi renkler ise huzuru çağrıştırıyor.

Yapılan diğer oda tasarımı ferah bir görünümden çok gösterişi seven müşterilere hitap ediyor. Altın sarısı ve kırmızının uyumu ile tasarlanan oda tasarımında, yatağın arka kısmında kullanılan duvar boyundaki ayna ve kenarındaki altın sarısı işlemeler dikkat çekiyor. Odanın cam kenarında ise çift kişilik yuvarlak masa ve 2 adet tek kişilik kırmızı koltuk bulunuyor.

Otelde bulunan son oda tasarımı ise, gösterişli olarak hazırlanan odanın farklı renklerde hizmet veren hali olarak karşımıza çıkıyor. Kırmızının şehvetli tarzı hoşunuza gitmiyorsa, yeşilin asil görüntüsünü ve sarı ile uyumunu tercih edebilirsiniz.

Orbi Hotels’de bulunan tüm odaların içerisinde alışılmış otel tasarımlarından farklı olarak küçük bir mutfak bölümü de yer alıyor. Bu sayede otelde konaklayan müşterilere, odadan çıkmasına gerek kalmadan günün herhangi bir saatinde kahve hazırlama şansı da veriliyor.