Venedik Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği – Antalya

Proje Adı: Özel Venedik A Tipi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yapım Yılı: 2016

Box Adeti: 4 Adet

M² : 432 m²

Konum: Antalya – Uncalı

Uygulama Şekli: Proje – Anahtar Teslim

Antalya Uncalı ’ da bulunan Polikliniğimiz oldukça geniş bir alana sahiptir. Bunun avantajıyla farklı bir yerleşim planı uygulanmıştır. Ada sistemiyle zorunlu olması gereken tüm birimler orta kısımda toplanmış, klinikler için geniş alanlar yaratılmıştır. Sade ama şık bir tasarım olması hedeflenmiş, renkler ve desenlerin sürekliliğiyle estetik bir tasarım ortaya çıkarılmıştır. Bekleme alanından itibaren başlayan duvar çalışması üst katta da devam ettirilip tüm mekanın bir bütün olması hedeflenmiştir.

Sterilizasyon başta olmak üzere kullanılacak olan tüm özel tıbbi ekipmanlara uygun alt yapı tesisatları proje aşamasında belirtilmiştir. Tüm yarı steril mimariye sahip projelerimizde olduğu gibi, bu polikliniğimizde de Safe Guard sistemi kullanılmıştır. Herhangi bir tedavi esnasında su kesintisi, elektrik arızası vb dış kaynaklı problemlerden etkilenmeyen bir sistem olan Safe Guard, doktorlar ve hastalar için güvenli bir tedavi ortamı yaratmaktadır.

Geniş galeri boşluğundan sarkıtılan aydınlatmalarla bekleme alanına derinlik kazandırılmıştır. Geniş ve rahat bekleme alanıyla kliniğin çok sayıda hastaya hizmet vermesi hedeflenmiştir.