Suhansera Moda Evi – Antalya

SUHANSERA MODA EVİ

Suhansera Moda Evi için tasarlanan gelinlik mağazası, 2015 yılında firmamız tarafından hayata geçirilmiştir. 300 m2’lik geniş alanı, gelinlik mağazası tasarımı için de oldukça ferah seçenekler sunuyor.

Antalya iç mimar,

Gelinlik mağazalarında genellikle dekorasyonu renklendirmek için küçük ve çok sayıda aksesuar tercih edilmektedir. Diğer Antalya mimarlık firmalarından farklı olarak bu tasarladığımız gelinlik mağazası sadeliği ile dikkat çekiyor.  Bu sayede hayatının en önemli gününden birinde giyeceği kıyafeti seçecek kadınlar da mağaza içerisinde rahat bir nefes alabiliyor. Antalya iç mimarlık konusunda yılların verdiği deneyim ile çalışan Picco ayrıcalıkları ile siz de hayalinizdeki tasarıma sahip olabilirsiniz.

Tasarlanan gelinlik mağazasının geniş giriş bölümü, müşterileri ferah bir şekilde selamlıyor. Bu sayede gelen müşterileriniz, sıkışık bir ortamda zaman geçirmeye çalışmaktan ziyade, mağazanızda alışveriş yaptığı süre boyunca orada bulunmaktan da keyif alacak.

Gelinlik mağazasının girişinden itibaren, aynı anda farklı müşterilerinizi ağırlamanız için özel odalar bulunuyor. Bu sayede her müşterinizle özel olarak ilgilenebilir ve hizmet kalitenizi de arttırabilirsiniz. Mağaza tasarımında genel olarak açık renkler tercih edilmektedir. Böylece ortamın geniş yüzey alanı ile birlikte çok daha ferah bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gelinlik modelleri de genellikle beyaz ya da tonlarında tercih edilmektedir. Mağaza içerisinde denenecek gelinliklerin, mağazanın genel görüntüsüne karışıp sıradan bir görüntüye sahip olması satışlarınızın azalmasına neden olacaktır. Bu nedenle gelinlik mağazası tasarımı beyaz ren dekorasyonu, mor ve altın sarısı renkler ile destekleniyor. Böylece açık renk tasarımın, gelinliği sıradan göstermesi de engelleniyor.

Mağaza aydınlatmasında kullanılan spot ışıklar, ortamın çok daha aydınlık olmasını sağlıyor. Bu sayede içeride gelinlik modellerini inceleyen ya da deneyen müşterileriniz, gelinliğin tüm detaylarını inceleme fırsatı buluyor. Gelinlik iç tasarımında farklı büyüklüklerde birkaç adet deneme odası bulunuyor. Deneme odalarının aydınlatmalarında hem spot ışıklar hem de odanın ortasından aşağı sarkan avizeler kullanılmaktadır. Böylece mağazanızda gelinlik modellerini deneyen müşterilerinizin, daha konforlu bir ortamda vakit geçirmesi sağlanıyor. Mağaza iç dekorasyonunda ise farklı birçok dekoratif ürün yerine, mağazada satışı yapılan gelinlikler cam bölmeler içerisinde sergilenmektedir. Böylece gelinlik mağazasının hem daha dikkat çekici ve özel bir tasarıma sahip olması hem de müşterin mağazadaki tüm ürün çeşitliliğine kolayca erişmesi sağlanıyor.