Dt. Nurettin Gürsoy Ağız ve Diş Sağlığı Muayenehanesi – Nazilli

Proje Adı: Nurettin Gürsoy Özel Diş Hekimi Muayenehanesi

Yapım Yılı: 2017

Box Adeti: 3 Adet

M² : 122 m²

Konum: Nazilli

Uygulama Şekli: Proje

Nazilli’nin en işlek caddelerinde birinde olan muayenehanemiz olabildiğince fazla hasta sirkülasyonun olacağı bir mekandı. Bu sebepten ötürü bekleme alanında çok sayıda hastanın olacağı düşünülerek,  yeterli miktarda oturma alanı olması sağlanmıştır. Müşterimizin tercih ettiği renkler ile modern, ilgi çekici bir tasarım yapılmıştır. Bekleme alanından itibaren tüm mekanın farklı yerlerinde eğimli formlar kullanılarak mekanda bütünlük sağlanmıştır.

Tüm kısımlar için, Yönetmelik standartlarına uygun bir tasarım düşünülmüştür. Poliklinikte çalışacak doktorlarımızın uzmanlık alanları göze alınarak, kullanılacak olan tüm ürün ve materyallerin fonksiyonelliği göz önünde bulundurulmuştur. Sterilizasyon başta olmak üzere, hasta tedavisinde kullanılacak tüm tıbbi ekipmanların ihtiyacına yönelik alt yapı tesisatları, proje aşamasından itibaren düşünülmüştür.

Müşteriler için tedavi öncesinde ve tedavileri esnasında kendilerini olabildiğince rahat hissedecekleri, her anlamda ihtiyaçlarının karşılandığı bir mekan olması hedeflenmiştir. Bu doğrultuda alınan önlemler ve ayrıntılı çalışmalar ile istenen sonuç elde edilmiştir.