De Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği – Antalya

Proje Adı: Özel De Clinic  ATipi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yapım Yılı: 2019

Box Adeti: 5 Adet

M² : 393 m²

Konum: Antalya

Uygulama Şekli: Proje – Uygulama

Antalya’ da bulunan Polikliniğimiz ilk olarak Dentapol’ ün Premium şubesi olarak tasarlanmış olup ilerleyen süreçte işletme gereksinimlerinin değişmesi üzerine De Clinic adını alarak çalışma hayatına devam etmiştir. Son derece sakin ama bir o kadar da iddaalı tasarımıyla proje aşamasından itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kullanılan renkler, objeler, formlar hepsi kendi içerisinde bir bütünlük oluşturacak şekilde düşünülmüştür. Mekanın, müşterimizin tarzı ve düşünce yapılarına uyum sağlayacak şekilde bir hikayesi olması hedeflenmiştir.

Proje aşamasında tüm teknik detaylar ince ince hesaplanmıştır. Klinikler, laboratuar, sterilizasyon doktorlarımızın uzmanlık alanları göze alınarak, en kullanışlı şekilde düşünülmüştür. Cerrahi Suction, UPS hatları, odalar arası data aktarımları için gerekli tüm hatlar proje aşamasında planlanmıştır. Bunların dışında, tüm birimler için gerek tasarımsal gerek teknik anlamda doktorlarımızın çalışma rahatlığını sağlamak için her adımda fikir ve onayları alınmıştır.

Yeni fikirlere açık ve bize güvenen doktorlarımız sayesinde son derece sanatsal, göze ve ruha hitap eden gelişen teknolojiye en uygun özelliklere sahip bu klinik hayata geçmiştir. Ziyaretçilerine en kaliteli şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.